Pomoc

 

 

 • Jeżeli podczas logowania na studia pojawi Ci się komunikat „twój PESEL widnieje w bazie uczelni” - to oznacza, że posiadasz już konto UP. Wówczas skorzystaj z pola po prawej stronie ekranu "Zaloguj się". Jeżeli nie pamiętasz swojego nr UID bądź hasła, skorzystaj z opcji "przypomnienie hasła".

 

 • Jeżeli podczas odzyskiwania konta wyświetlił Ci się komunikat "Nie znaleziono osoby" - napisz do nas wiadomość (rekrutacja@upsl.edu.pl) - podaj swoje imię, nazwisko, nr PESEL oraz dołącz treść: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanych przeze mnie danych w celu odzyskania dostępu do mojego konta w e-rekrutacji".

 

ZDJĘCIE

 • Jeśli masz problem z dołączeniem zdjęcia do profilu kandydata - napisz do nas wiadomość (rekrutacja@upsl.edu.pl), załącz zdjęcie, podaj swoje imię, nazwisko oraz nr UID.

 

 • Fotografia zamieszczona w systemie e-rekrutacji została odrzucona? Przypominamy poniżej jakie wymogi formalne musi spełniać zdjęcie!

Fotografia:

 1. (w wersji elektronicznej) musi być w kolorze oraz wielkości ok. 236x295 pikseli,
 2. musi spełniać wymogi formalne jak przy wydawaniu dowodu osobistego lub paszportu,
 3. powinna być aktualna,
 4. musi być wykonana bez m.in. nakrycia głowy, ciemnych okularów,
 5. powinna przedstawiać całą głowę en face, przy czym twarz powinna zajmować ok. 70-80% powierzchni.

Unikaj:

 1. gestów mimicznych. Wykluczone są np. uśmiech, ściągnięte wargi, uniesione brwi, natomiast usta powinny być zamknięte, głowa nie przekrzywiona.
 2. ciemnego lub wzorzystego tła,
 3. prześwietleń lub zbyt ciemnych zdjęć,
 4. zakrycia twarzy włosami,
 5. rozmazania oraz zdjęć złej jakości,
 6. znaków wodnych,
 7. wzroku skierowanego poza obiektyw.

Wykadruj zdjęcie za pomocą zielonej ramki. Rozciągnij ją lub przesuń, tak aby mniejsza ramka pomocnicza znajdowała się w centrum twarzy. Wizualizację znajdziesz na naszej grafice. Więcej szczegółowych informacji dot. wymogów formalnych zdjęć można znaleźć na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

 

Akcje

Uniwersytet Pomorski Punkt rekrutacyjny

Adres

ul. Bohaterów Westerplatte 64,
76-200 Słupsk,
I piętro s.202
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej